Baner MC

 

Herman und Doland Sp. z o.o.

Plac Kaszubski 8/205

81-350 Gdynia

tel. +48  731 00 89 92 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: HomeO forum

Celem konferencji poświęconej branży wysokich technologii jest prezentacja potencjału Metropolii Silesia i partnerów zagranicznych,  wymiana doświadczeń oraz umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych przedsiębiorcom z Polski z firmami z poza naszego kraju.

Forum Wysokich Technologii to również niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami firm z regionu Śląska. Głównym atutem Forum będzie możliwość poznania sposobu inwestowania na rynkach wschodnich, a także możliwość wysłuchania relacji z pierwszej ręki od przedstawicieli podmiotów polskich i zagranicznych z branży IT działających na tamtejszych rynkach. 

Podczas Forum bezcennym doświadczeniem, może okazać zawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych, a także poznanie nowoczesnych technologii, które zostaną przedstawione przez instytucje naukowe oraz podmioty pasjonujące się w eksploatacji  i promocji nowoczesnych technologii.

Zapraszamy do udziału. Nie może Państwa zabraknąć.    

Formularz zgłoszeniowy do pobrania: tutaj.

Go to top